Jim Cramer zdradza, co zmieniło jego umysł o Bitcoinie.

Najnowsze wiadomości o kryptokur walucie

Jim Cramer mówi, że jest teraz „zajęty“ posiadaniem krypty, ponieważ obawia się „masowej“ inflacji.
Jim Cramer zdradza, co zmieniło jego umysł o Bitcoinie.
Obraz okładki na stronie www.facebook.com
Spis treści
Zabezpieczenie przed „masową“ inflacją
Dzieci Cramer’a nie zrozumieją złota
Weteran CNBC Jim Cramer twierdzi, że 3 tryliony dolarów ulgi sprawiły, że zmienił zdanie o Bitcoinie, największej na świecie kryptokrytobójczej walucie według limitu rynkowego.

„Przez długi czas ludzie mówili ‚cóż, jak o Bitcoinie‘, a ja mówiłem ‚cóż, nie handluję kawą i nie handluję bawełną, i nie handluję bitcoinem‘, a to wystarczyło na bardzo długi czas. Zadziałało aż do paczki 3 trylionów dolarów, bo my tego nie mamy. Nie mamy trzech bilionów w tym kraju.“

Zabezpieczenie przed „wielką“ inflacją

Jak donosi U.Today, Cramer w końcu dostał się do Bitcoin na początku tego miesiąca po zwolnieniu kryptońskiego króla na lata.

Przewidział nawet, że górna krypta zostanie unicestwiona po uruchomieniu regulowanych kontraktów terminowych pod koniec 2017 roku.

„Kiedy ta rzecz zacznie handlować kontraktami terminowymi, po prostu ją kibołują. Zobaczysz mnóstwo shenaniganów.“

Zamiatający 3 biliony dolarów banknot stymulujący, który został ujawniony przez demokratów w maju, sprawił, że Cramer „naprawił“ potrzebę posiadania krypty, ponieważ obawia się ogromnej inflacji.

Teraz, gdy Rezerwa Federalna Stanów Zjednoczonych podjęła historyczną decyzję o złagodzeniu dwuprocentowego celu inflacyjnego, osłabienie dolara wydaje się coraz bardziej prawdopodobne.

Powiązany z .
Billionaire Tim Draper: „Widzimy boom w Bitcoin“
Dzieci Cramer’a nie zrozumieją złota
Cramer stawia również na złoto, nieruchomości i inne aktywa w celu dywersyfikacji:

„Nie mogę mieć wszystkich swoich jaj w amerykańskim koszyku.“

Jednakże, podczas gdy sam Cramer jest byczy na złocie, wierzy, że jego dzieci nie podzielą jego uczuć:

„Nie jestem, no wiesz, płatnym rzecznikiem tego, dlaczego potrzebuję złota, albo dlaczego potrzebuję krypty, ale po prostu potrzebuję czegoś, co moje dzieci zrozumieją jako zabezpieczenie przed inflacją, a one nigdy nie zrozumieją złota.“

Dalej wyjaśnia, że jego dzieci postrzegają złoto jako niebezpieczne, ponieważ można je ukraść, albo po prostu zapomnieć, gdzie jest przechowywane.

Wyrocznia zbierająca zapasy mówi, że jego dzieci będą czuły się o wiele bardziej komfortowo posiadając Bitcoin niż złoto, kiedy skończą 35 lat.